Światowy sukces polskiego producenta sprzętu sportowego z Jawornika

Wiele osób nie docenia naszych rodzimych marek, wychodząc z błędnego założenia, że to co pochodzi z szeroko pojętego Zachodu jest lepsze. Okazuje się, że polska jakość może być ceniona na całym świecie. Tak jest w przypadku producenta sprzętu sportowego SPORT TRANSFER z niewielkiej miejscowości pod Myślenicami, którego produkty są obecne na międzynarodowych imprezach sportowych.

Profesjonalizm i gwarancja najwyższej jakości – doceniane na świecie

W niewielkiej wsi Jawornik, znajdującej się w powiecie małopolskim w gminie Myślenice, odbywa się produkcja sprzętu sportowego polskiej firmy SPORT TRANSFER, która na rynku istnieje już od ponad 20 lat i zdobyła światową renomę. Wyróżnia ją profesjonalizm pod każdym względem.

Firma produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy dedykowany, mniej lub bardziej znanym dyscyplinom sportowym, który stwarza idealne warunki do treningów i turniejów różnego typu. Jakość ich sprzętu została wielokrotnie potwierdzona w trakcie światowych imprez sportowych, między innymi takich, jak:

– Mistrzostwa Europy i Świata w Piłce Ręcznej;
– Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej;
– Grand Slam oraz World Tour w Siatkówce Plażowej;
– Euroleague Final Four w Koszykówce;
– Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej;
– The World Game.

Oferowany przez firmę SPOT TRANSFER sprzęt sportowy posada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, a także certyfikację Międzynarodowej i Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej na profesjonalne bramki do piłki ręcznej, jak również piłki ręcznej plażowej.

Sprzęt sportowy dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta

Polska firma z Jawornik wyposażyła w sprzęt sportowy wiele różnego typu obiektów sportowych w kraju oraz za granicą. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta, któremu może zaoferować rozwiązania skrojone na miarę jego potrzeb, preferencji oraz możliwości. Sprzęt sportowy może więc zostać dostosowany pod kątem danego obiektu czy organizowanej imprezy sportowej poprzez zastosowanie na przykład:
– odpowiedniej kolorystyki;
– elementów graficznych;
– indywidualnych nadruków na osłonach czy siatkach.

Polski producent sprzętu sportowego SPORT TRANSFER posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie w branży, dzięki czemu może zaproponować innowacyjne rozwiązania oraz służy fachową pomocą w planowaniu i projektowaniu obiektów sportowych.

Wynajem sprzętu sportowego

Polska firma SPORT TRANSFER z Jawornika, jak już zostało wspomniane, jest doceniana za wysoki profesjonalizm i jakość świadczonych usług, jak również za to, że stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich różnych Klientów. Poza sprzedażą wysokiej jakości sprzętu sportowego zajmuje się także jego wynajmem.

Wynajem najwyższej jakości sprzętu sportowego jest doskonałym rozwiązaniem dla organizatorów nie tylko imprez sportowych, ale także różnego typu pikników rodzinnych czy imprez integracyjnych. Wówczas polski producent sprzętu sportowego SPORT TRANSFER dostarczy niezębny sprzęt na wyznaczone miejsce oraz dokona jego montażu i demontażu.

Firma przyczynia się w ten sposób do krzewienia miłości do sportu oraz czerpania z niego radości i satysfakcji, a także zachęca do regularnej aktywności fizycznej. Wynajem sprzętu sportowego ułatwia organizację różnego typu imprez sportowych służących propagowaniu sportu jako sposób na miłe spędzenie wolnego czasu.

Montaż i serwis sprzętu sportowego

Polska firma SPORT TRANSFER – to synonim profesjonalizmu, więc nie mogło zabraknąć w ich ofercie kompleksowej usługi w zakresie montażu, przeglądu i serwisu sprzętu sportowego.

Firma oferuje nie tylko szybką i sprawną dostawę zakupionego u niej sprzętu sportowego, ale również jego profesjonalny montaż. Dzięki niemu ma się pewność, że zakupione wyposażenie do hali sportowej, siłowni czy innych obiektów sportowych będzie zapewniało bezpieczeństwo i właściwy komfort podczas jego użytkowania. Poza tym SPORT TRANSFER oferuje przeprowadzenie profesjonalnej kontroli sprzętu i jego konserwację, niezależnie od tego czy został on przez nich wyprodukowany czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *