Trening na biceps w domu

Biceps to nic innego, jak mięśnie w naszych rękach. Jest to dokładnie ten mięsień, który umiejscowiony jest pomiędzy ramieniem a łokciem. Jeżeli chcecie móc z dumą prezentować tą część rąk, to warto w odpowiedni sposób popracować nad bicepsami.

Ciężarki w dłoń

Trening na biceps w domu można ze spokojem wykonać przy pomocy obciążenia. Mogą to być zwykłe butelki wody, ale przynajmniej takie o pojemności ok.1,5 litra. Mogą to być także profesjonalne ciężarki, które bez problemu zakupicie w każdym sklepie sportowym. Dzięki nim oraz przy odpowiednim ułożeniu rąk możecie w fantastyczny sposób poprawić wygląd swoich bicepsów.

Dobre ćwiczenia na macie

Na bicepsy dobre są również pompki. Dla Panów w wersji klasycznej, dla kobiet w wersji damskiej. Można je wykonywać na macie, jak również przy ścianie – odpychając się od niej tylko przy pomocy rąk. Na bicepsy fantastycznie wpływają również pompki odwrócone. Stajecie na macie w pozycji mostku. Tylko, że nie wypinacie brzucha do góry. Cały ciężar ciała spoczywa na nogach i na rękach, które podtrzymują nasze ciało przed dotknięciem maty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *