4 powody, dla których warto skoczyć ze spadochronem!

Skoki spadochronowe to dziś coraz bardziej popularne hobby oraz atrakcja, z której korzysta wiele osób w każdym niemal wieku. Istnieje wiele powodów, które skłaniają coraz to nowe osoby do zainteresowania się tą aktywnością, przełamania strachu oraz wykonania swojego pierwszego skoku. Na jednym razie dla większości z nich przygoda ze spadochroniarstwem jednak się nie kończy! Pierwszy skok to bowiem zwykle dopiero początek fascynującej przygody w przestworzach, która jest kontynuowana w kolejnych miesiącach i latach. Dlaczego skoki spadochronowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Skoki spadochronowe dla każdego! Jakie warunki należy spełnić, aby skoczyć w tandemie?

Możliwość odbycia w pełni bezpiecznego, kontrolowanego skoku ze spadochronem oferuje dziś wiele firm, działających w różnych miejscowościach, w tym m. in. w malowniczo położonej Bielsko-Białej. Osoby zainteresowane skorzystaniem z ich oferty nie muszą jednak spełniać rygorystycznych wymagań. Wystarczy, że nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do odbycia skoku, nie ważą więcej niż 105 kg, a także mierzą przynajmniej 140 cm wzrostu. Co ciekawe, skok ze spadochronem w Bielsko-Białej może odbyć także osoba niepełnoletnia od 12. roku życia – wystarczy, że przedstawi pisemną zgodę rodziców.

skok ze spadochronem

Niezapomniane widoki z lotu ptaka. Niesamowite przeżycia gwarantowane!

Skok ze spadochronem w Bielsko-Biała odbywa się w przepięknych okolicach Kaniowa. W czasie lotu samolotem oraz w trakcie samego skoku uczestnicy mają możliwość podziwiania niesamowitej panoramy malowniczego Beskidu Śląskiego i to nie z byle jakiej perspektywy, bo z lotu ptaka! Skoki spadochronowe odbywają się z wysokości 4000 metrów, czyli 4 kilometrów nad powierzchnią ziemi. Szczególnie emocjonująca jest faza swobodnego spadania, w czasie której pędzi się w kierunku ziemi z prędkością dochodzącą do nawet 250 km/h!

Doskonały sposób na przełamanie swojego strachu i pokonanie ograniczeń

Skakanie ze spadochronem często bywa porównywane do skoków na bungee. Mimo tego, że obydwie aktywności znacząco się między sobą różnią, obie pozwalają uczestnikom przełamać strach przed wysokością, pokonać własne ograniczeń oraz odczuć moc, jaka drzemie w ich wnętrzu. To doskonały sposób, aby uświadomić sobie, na jak wiele nas stać oraz że nie musimy być więźniami swojego strachu, obaw czy przekonań. Ze skakaniem ze spadochronu wiążą się niemal same pozytywne emocje, a początkowy stres przed nieznanym szybko wypiera radość i ekscytacja z nowej przygody.

Skok ze spadochronem to znakomity pomysł na celebrację ważnych momentów w życiu

Są takie aktywności, które są wybierane w pewnych wyjątkowych chwilach w życiu. Uczczenie urodzin, ukończenia 18. roku życia, zdania matury, dostania się na studia czy znalezienia wymarzonej posady to tylko niektóre z powodów, które warto uczcić w odpowiedni, niezapomniany sposób. Jednym ze sposobów na ich celebrowanie w wielkim stylu oraz pozostawienie widocznego śladu w pamięci, może być skok ze spadochronem! To niesamowite przeżycie, które może stanowić doskonały prezent od siebie dla siebie, pozwalający w wyjątkowy sposób uczcić wszystkie ważne chwile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *