Jakie hantle kupić?

Hantle, czyli inaczej mówiąc obciążenie to bardzo dobry przedmiot, który poprawi nie tylko jakość naszego treningu, ale również wpłynie pozytywnie na naszą sylwetkę. Jakie hantle wybrać?

Rodzaje hantli

Przede wszystkim kupując takie hantle musicie zdać sobie sprawę dla kogo to robicie – czy będą to hantle dla kobiet, czy dla mężczyzn. Kobiece hantle mają delikatniejszą rączkę i są lżejsze. Męskie hantle są bardziej masywne i lepiej się mieszczę w dużych, męskich dłoniach. Chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby Panie mogły chwycić za męskie hantle lub na odwrót. Jesteśmy jednak pewni, że nie będziecie mieli przy tym takiej satysfakcji z trenowania.

Dobra marka

Warto również zwrócić uwagę na markę samych hantli. Na pewno lepsze będą hantle markowe, które mają dobre opinie. Nie zapominajcie o tym, że warto wziąć pod uwagę to, co inni mają do powiedzenia. Czasem nawet bardzo drogie, markowe sprzęty rozwalają się o wiele szybciej niż te trochę tańsze. Dzięki takim opiniom będziecie wiedzieć, jakie hantle są naprawdę dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *